بسته آموزشی توت‌ فرنگی

عشق آموختنی نیست، اما عشق‌ورزی آموختنی است.

پاسخ‌های ساده، علمی و کاربردی به پرسش‌های زناشویی

 • آیا فکر می‌کنید زن‌ها را خوب می‌شناسید؟
 • آیا فکر می‌کنید با روحیات مردها کاملا آشنا هستید؟
 • تفاوت‌های اساسی در ساختار دستگاه جنسی زن و مرد چیست؟
 • به ساختار و نقش آلت تناسلی شوهر خود آگاه هستید؟
 • درباره نقاط تحریک‌کننده و تاثیر آن در طرف مقابل چیزی می‌دانید؟
 • چطور باید برای آمیزش جنسی آماده شد؟
 • چه کسی باید دست‌به‌کار شود؟ مرد پیش‌قدم شود یا زن؟
 • آیا نمی‌دانید چطور زن‌تان را برای یک آمیزش دلچسب آماده کنید؟
 • آیانمی‌دانید از چه کسی درباره تفاوت کاندوم‌های مختلف بپرسید؟
 • آیا با جستجو در اینترنت هم به پاسخ روشن و کاملی نرسیده‌اید؟
 • چه حالت‌های آمیزشی برای باردار‌شدن مناسب‌تر است؟
 • مردان از کدام پوزیشن‌ها بیشتر لذت می‌برند و زن‌ها از کدام؟
 • نشانه‌های اختلال‌ جنسی چیست؟ چگونه می‌توان پیشگیری کرد؟
 • و ...
بخش اول

شناخت رابطه

رابطه عاطفی عمیق بین زن و شوهر، اصلی‌ترین پایه رابطه زناشویی و یکی از پراهمیت‌ترین جلوه‌های خوشبختی و احساس آرامش در زندگی است. فصل اول کتاب توت‌فرنگی، نکات مختلفی برای همسران دارد تا به آنها نشان دهد چطور می‌توانند به یکدیگر عشق بورزند، چطور می‌توانند مانع از ویرانی رابطه عاطفی‌شان شوند و چطور می‌توانند بیش از پیش به نیازهای هم پاسخ دهند. این فصل که «شناخت رابطه» نام گرفته، گرچه بخش زیادی از کتاب را دربرنمی‌گیرد، اما راهنمای کارآ و ارزشمندی برای همسران جوانی که چندان با جنس مخالف خود آشنایی ندارند، یا اگر آشنایی اندکی دارند، هنوز تفاوت‌های اساسی در ساختار عاطفی و روانی زنان و مردان را به طور کامل درک نکرده‌اند.

بخش دوم

آمیزش

بخش اصلی کتاب «توت‌فرنگی» که بیش از نیمی از آن است، فصل آمیزش است؛ فصلی که بیش از 40 بخش دارد و همه موارد مرتبط با آمیزش جنسی را به طور کامل تشریح کرده است. با این حال، این فصل تنها به ذکر مواردی پرداخته که ارزش کاربردی دارند و از ذکر بسیاری مسائلی که صرفا سویه‌ای علمی و نظری دارند، خودداری شده است. فصل آمیزش می‌تواند زن و شوهرهای جوان را از مراجعه به منابع مختلف، جستجو در پایگاه‌های غیرمعتبر اینترنتی و دیگر موارد بی‌نیاز کند. چرا که همه اطلاعاتی که می‌تواند به کار یک زوج جوان بیاید، در این فصل آمده است؛ از آشنایی کامل و دقیق با دستگاه تناسلی زن و مرد، تا تاثیرات رابطه جنسی بر تعمیق رابطه عاطفی زن و مرد، و راه‌ها و ابزارهای جلوگیری از بارداری و ویژگی‌ها و تاثیرات حالت‌های مختلف آمیزشی. با نگاهی گذرا به فهرست کتاب یا ورق زدن آن، می‌توانید بسیاری از این موارد را ببینید.

بخش سوم

بارداری

فصل سوم کتاب «توت‌فرنگی»، درباره بارداری است. چند گفتار کوتاه درباره آسیب‌های اجتماعی کاهش جمعیت و چالش‌های عقبگرد جمعیتی، در این فصل آمده است. همسرانی که سوالاتی درباره آمیزش بعد از زایمان دارند، می‌توانند پاسخ سوالات خود را در این بخش بیابند.

* در بسیاری از صفحات کتاب «توت‌فرنگی»، آیاتی از قرآن کریم و احادیثی از پیامبر اکرم و ائمه معصومین (ع) آمده است که در عین ارتباط با مباحث مطرح شده، می‌تواند بسیار کارگشا باشد.

تأمین سلایق شما با تنوع محصولات

آموزش فوری توت‌فرنگی

موضوعات و مباحث اصلی زناشویی را در این کتاب مطالعه کنید
۱۷۶ صفحه
تومان
خرید سریع + ارسال رایگان

آموزش جامع توت‌فرنگی

با خواندن این محصول، از خواندن چندین کتاب با موضوع جنسی بی نیاز شوید!
۲۱۲ صفحه
تومان
خرید سریع + ارسال رایگان

برای محصول کافی است کنید :)

جهت خرید کتاب ، را به سامانه زیر پیامک کنید:

می توانید از طریق سایت سفارش دهید و با پرداخت آنلاین، محصولات را به وسیله پست تحویل بگیرید.

کافی است با ما تماس بگیرید و سفارش خود را مستقیم ارائه دهید:

همچنین می‌توانید با حضور در داروخانه‎های برگزیده سراسر کشور اقدام به خرید نمایید.

صدها پاسخ برای چند پرسش

همانطور که هیچ دارویی به درد بیماری دیگر نمی‌خورد، پاسخ سوال یک هم بسیار بعید است که پاسخ مناسبی برای سوال دو باشد. همانطور که برای خواندن و فهمیدن و به‌کاربستن «توت‌فرنگی»ای که در دست دارید، نیازمند آشنایی و تسلط بر زبان فارسی هستید، چیزهای دیگری هم لازم است تا بتوانید بهترین استفاده را از آن ببرید. «توت‌فرنگی» تلاش می‌کند به پرسش‌هایی پاسخ بدهد که ممکن است سال‌ها آن را در ذهن داشته باشید و همیشه به دنبال یافتن پاسخ آن بوده‌اید. اما چه سوال‌هایی؟ توت‌فرنگی دقیقا به چه سوال‌هایی پاسخ می‌دهد؟

۱- آیا فکر می‌کنید زن‌ها را خوب می‌شناسید؟ آیا فکر می‌کنید با روحیات مردها کاملا آشنا هستید؟ اگر اینطور است که هیچ، اما اگر احساس می‌کنید هنوز بعضی از رفتارهای زن یا شوهرتان برای‌تان مبهم و عجیب است، حتما روز و شب با خودتان فکر می‌کنید چرا زن‌ها حرف‌شان را صریح و روشن نمی‌زنند و یا چرا مردها اینقدر جدی و انعطاف‌ناپذیر هستند. اگر رفتار زن یا شوهرتان برای‌تان عجیب و مبهم است و ذهن‌تان پر از سوالاتی درباره چرایی عجیب بودن رفتار همسرتان است، حتما این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا درک روشن‌تری از تفاوت‌های بنیادین در رفتار، گفتار و حتی شیوه تفکر زن‌ها و مردها بیابید و بهتر زندگی کنید.

۲- یکی از بنیان‌های اصلی نظام خانواده، رابطه جنسی بین زن و شوهر است و یکی از پیش‌نیازهای یک رابطه جنسی سالم و قدرتمند، شناخت زن و مرد از ویژگی‌های

طبیعی و ساختار بدن یکدیگر. آیا شما هنوز به درستی نمی‌دانید تفاوت‌های اساسی در ساختار دستگاه جنسی زن و مرد چیست؟ آیا به ساختار و نقش بیضه‌ها در دستگاه تناسلی همسرتان آگاه نیستید؟ درباره نقطه G و تاثیر آن در لذت بیشتر همسرتان چیزی می‌دانید؟ ما به شما کمک می‌کنیم درک بهتر و روشن‌تری از دستگاه تناسلی همسرتان بیابید، با آگاهی بیشتر، بتوانید لذت بیشتری به همسرتان بدهید و زندگی لذتبخش‌تری داشته باشید.

۳- چطور باید برای آمیزش جنسی آماده شد؟ چه کسی باید دست‌به‌کار شود؟ مرد پیش‌قدم شود یا زن؟ آیا اینها سوالات شما هم هست؟ آیا نمی‌دانید چطور زن‌تان را برای یک آمیزش دلچسب آماده کنید؟ آیا به دنبال پاسخ این سوال هستید که چطور می‌توانید شوهرتان را تشنه‌تر کنید و او را بیشتر آماده آمیزش کنید؟ نگران نباشید. همه چیز برای دریافت پاسخ‌های روشن به سوالاتی که دارید آماده است. کافی است حوصله کنید و بخوانید و تمرین کنید و پاسخ سوال‌هایتان را بیابید و زندگی شیرین‌تری را تجربه کنید.

۴- آیا نمی‌دانید از چه کسی درباره تفاوت کاندوم‌های مختلف بپرسید؟ آیا چند بار تلاش کرده‌اید از متصدی داروخانه بپرسید که کاندوم زنانه چیست و نتوانسته‌اید؟ آیا با جستجو در اینترنت هم به پاسخ روشن و کاملی نرسیده‌اید؟ 10 صفحه از این کتاب، حتما می‌تواند پاسخ‌های مناسبی به همه سوالات ذهنی شما درباره کاندوم

بدهد. شک نکنید. از این گذشته، بسیاری دیگر از شیوه‌های جلوگیری از بارداری، از دیافراگم گرفته تا چسب‌های ضدبارداری را می‌توانید در این کتاب بیابید. به همراه توضیحاتی که در عین علمی بودن، ساده و روشن خواهند بود.

۵- آیا این سوال را همیشه در ذهن داشته‌اید که چه حالت‌های آمیزشی برای باردار شدن مناسب‌تر است؟ همیشه به دنبال پاسخ این پرسش بوده‌اید که مردان از کدام پوزیشن‌ها بیشتر لذت می‌برند و زن‌ها از کدام؟ برای‌تان مهم است بدانید کدام پوزیشن، می‌تواند رابطه عاطفی‌تان را تعمیق کند؟ حتما پاسخ این سوال‌ها و بسیاری سوال‌های دیگر درباره حالت‌های آمیزشی را در «توت‌فرنگی» خواهید یافت و لذت بیشتری از زندگی خواهید برد.

۶- بسیاری از مردان و زنان، بی آنکه بدانند و متوجه باشند، درگیر اختلالات جنسی هستند؛ از انزال زودرس و نعوظ دیررس در مردان، تا سردمزاجی زنان. نشانه‌های این اختلال‌ها چیست؟ و چگونه می‌توان از بروز این موارد پیشگیری کرد؟ چگونه می‌توان با اقداماتی کاملا آسان و بدون نیاز به پزشک، به حل آن پرداخت؟ در چه زمانی و در چه شرایطی باید بلافاصله به پزشک مراجعه کنیم و به دنبال درمان باشیم؟ همه اینها سوال‌هایی است که پاسخ آنها را می‌توانید در این کتاب بیابید و با چشمی بازتر زندگی کنید.